Czy masz skończone 18 lat?

Centrala Piwna powstała w 2011 roku, z miłości do piwa i jako odpowiedź na rosnące oczekiwania polskich piwoszy. Z czasem poszerzyliśmy asortyment o cydry, wina, miody pitne oraz ciekawe napoje bezalkoholowe. Wszystkie proponowane przez nas produkty powstają ze szczególną dbałością o jakość składników. Wspieramy małe, rodzinne przedsiębiorstwa i stawiamy na tych, którzy w swoją pracę wkładają całe serce.

Prowadzimy hurtownię oraz dwa sklepy z piwem, sami zajmujemy się też importem piwa i wina. Oprócz polskich piw rzemieślniczych w naszym asortymencie znajdują się m.in. piwa amerykańskie, belgijskie, niemieckie, czeskie. Stale współpracujemy z polskimi winnicami i cydrowniami, nie boimy się jednak innych kierunków – w ofercie hurtowej mamy więc też między innymi wina czeskie, serbskie i węgierskie.

W naszych sklepach półki uginają się pod naporem ponad 1000 piw, cennik hurtowy obejmuje piwa z polskich i zagranicznych browarów regionalnych i rzemieślniczych. Stale pracujemy nad rozwojem naszej oferty, tak by wciąż być na czele już nie tylko piwnej rewolucji. Cieszymy się, że możemy wspierać to, co dobre i polskie. Zapraszamy!