Czy masz skończone 18 lat?

Centrala Piwna powstała w 2011 roku, z miłości do piwa i jako odpowiedź na rosnące oczekiwania polskich piwoszy. Prowadzimy dwa specjalistyczne sklepy z piwem oraz hurtownię, sami zajmujemy się też importem piwa. Czas działalności Centrali Piwnej to również czas rozkwitu polskiej sceny piwowarskiej i prawdziwej piwnej rewolucji. Cieszymy się, że możemy być jej częścią.

W naszych sklepach półki uginają się pod naporem ponad 1000 piw, cennik hurtowy obejmuje piwa z polskich i zagranicznych browarów regionalnych i rzemieślniczych. Wciąż poszerzamy asortyment dbając, by znalazły się w nim nowości i oryginalne smaki odpowiadające podniebieniom naszych Klientów. Naszą ofertę wzbogaciliśmy więc o polskie, rzemieślnicze cydry i miody pitne.

Odwiedzając Centralę Piwną przekonasz się, że piwo to znacznie więcej niż popularne jasne pełne, to podróż przez niezwykłe smaki i aromaty: cytrusy, sosna, kawa, wędzonka, kwaśne owoce, zdecydowana gorycz i winne nuty; do tego piwa leżakowane w beczkach po whisky, bourbonie, czy rumie. Odwiedź nas i daj się zaskoczyć!